16. února: Už dlouho slibuji další kapitolu, ale tentokrát už ji snad do konce měsíce opravdu přidám. Doufám.

Rozhovor s Georgií,Skandarem a Willem

21. dubna 2011 v 20:27 | Lalaith |  VODT-Ostatní
Ještě než si začnete číst rozhovor,tak si jdu stěžovat:
1) na mojí hroznou angličtinu. Některé odpovědi možná pochopíte až po druhé,třetí větě. Omlouvám se.
2) na Skandara. Dvě odpovědi! Dvě! To je setsakramentsky málo!
Fajn,hned je mi líp! :D


Skandar Keynes,Georgie Henley a Will Poulter,kteří hrají Edmunda,Lucku a Eustace v Letopisy Narnie:Plavba Jitřního poutníka,třetím ze série Letopisy Narnie. Dovězme se více...

Skandare a Georgie,je to váš třetí film. Jak byste řekli,že se vaše postavy vyvíjely?
Georgie:No,Lucka přichází do dospívání,což je nepříjemné pro všechny dospívající dívky. Kvůli tomu není tak sladká. Je trochu náladová a dělá víc špatných věcí. Vždycky byla trochu vzdorná,měla svoje názory. Myslím,že v tomto filmu jí fakt,že není tak sladká jako běžně,jí dává více dívčí síly. Je jediná dívka z hlavních postav a pro mě byla zábava to hrát!
Skandar:Edmund vyroste trochu víc v každém filmu. V tomto je víc vyzrálý,ale je zklamaný jako Petr v druhém filmu,protože on je v Anglii,ale býval králem a teď je nejnižším z nejnižších. Je to pro něj frustrující,protože pro sebe chce víc. To ho vede do sporů s ostatními a tak začne film.

Tento film je plný akce. Kolik vašich vlastních kousků jste udělali?
Skandar: Udělali jsme toho hodně. Vždycky jsem byl otevřený myšlence jít a udělat je,ale museli jsme uznat,že někdy jsme nemohli.
Will: Byl jsem stejný. Byl tam jeden pád do údolí a já se zeptal,jestli ho můžu doopravdy udělat,ale riziko bylo velké. Dokonce,kdybych trochu špatně skončil,mohl bych si zklomit hodně kostí. Kaskadérský tým to udělal,bum!,jeden záběr a bylo hotovo. Vypadalo to úžasně!
Georgie: Ve filmu je moment,kdy používám Zuzčin luk. Byla jsem nadšená,když jsem se učila lukostřelbě,protože jsem to nikdy nedělala. Střílela jsem ve studiu a bylo to opravdu legrační,protože často sundávali šípy ze světel nahoře. Pokud jste se podívali nahoru,viděli jste šípy trčící ze stropu.

Naučili jste se další nové dovednosti?
Georgie: Kluci se učili potápět. Všichni jsme to zkusili,protože několik scén bylo pod vodou. Mysleli si,že by pomohlo,kdybychom používali dýchací přístroje. Měla jsem nehodu,takže jsem nedostala certifikát,ale kluci ho oba mají. Opravdu dobře přizpůsobili jednu scénu na konci,takže jsem tam mohla být i bez potápění.
Will: Šli jsme na Velký bariérový útes,ale nikdy jsme se tam nepotápěli. Pro začátek jsme se učili v bázeně.Pak jsme já a Skandar šli na místo nedaleko,kde jsme žili. Bylo to skvělé,velká zábava,přestože podmínky počasí nebyly skvělé.

Natáčeli jste v Austrálii. Bylo to odlišné od Nového Zélandu,kde jste točili poslední film?
Georgie: Nikdy jsem nebyla někde,kde je po celou dobu tak slunečno. Bylo to neuvěřitelné. Znamenalo to,že jsme mohli jít na pláž,kdykoli jsme chtěli,což je něco,co ve Velké Británii nemáme.
Will: Bylo to skvělé. Mohli jsme dokončit naše domácí úkoly a jít na pláž a surfovat.

Jaké je natáčet,když je takové horko?
Georgie: Bylo zajímavé být v botách a sametových kalhotách,ale ještě horší to bylo pro lidi ve velkých oblecích a maskách. Když si sundali hlavu své postavy,stoupala z nich pára a to bylo směšné. Podmínky byly někdy tvrdé,ale nebylo to nic,co by nemohlo být vyřazeno. (Lalaith:asi blbě přeloženo,nedává mi to smysl)
Will: Chlapi v kostýmech ztratili pocením kilo váhy denně. Měli jíst 5 000 kalorií denně,aby udrželi svojí váhu.
Georgie: Každý pátek nám byly dodány Krispy Kreme koblihy a oni je měli mít před 11 hodinou!

Ještě jednou se omlouvám za překlad. Snad jste aspoň něco pochopili :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama