16. února: Už dlouho slibuji další kapitolu, ale tentokrát už ji snad do konce měsíce opravdu přidám. Doufám.

Až k bodu mrazu,možná i níž

26. února 2011 v 20:27 | Lalaith |  Myšlenky (ne)obyčejného blázna
Končí mi jarňáky => moje aktivita na tomto blogu zřejmě klesne k bodu mrazu,možná k absolutní nule (přeháním,to snad ne). Píšem snad úplně ze všeho. Naštěstí matikář a fyzikářka odjeli s kvintama na hory. Juchůůůů!!! Momentálně ukládám pár fotek Skandara,zítra nebo v pondělí by tady mohly být. Budu se snažit. Jinak ve Wordu mi vzniká taková hrůznost,ale tu sem zřejmě dám až v létě,o prázdninách. Ona ta hrůznost je asi dva roky stará a teď jsem se k ní vrátil a dodělávám jí.
Už jsem psala,že nový editor článků mě docela vadí. Ne? Tak si můžu začít stěžovat. Vraťte mi ten starý dobrý editor! Proč musím při vkládání odkazů označovat text?! Koho to napadlo? Chtěla bych ho potkat. Nebo raději ne,ještě bych mu něco něhezkého udělala. Nebo vložím obrázek na střed. V editoru se mi objeví vpravo,ale v článku už je správně uprostřed. Co to je za logiku? Tak ať je i v editoru na středu ne? No nic,já to nezměním,tak proč se rozčilovat.
Náš prdlý kocour se neustále promenáduje před monitorem,takže píšu článek poslepu. Je vážně příšerný. Sundám ho na zem se slovy:,,Tak,zůstaň tady,za chvíli se ti začnu věnovat. Hodnej Aslan." A co udělá? Skočí mi na klín a pak rychle na stůl a začne s promenádou. Seberu mu jeho jméno,protože mě vážně začíná štvát. To je vděk,asi dvě hodiny odpoledne jsem si s ním hrála. Končím se stížnostmi na prdlého kocoura.
Necítím nohy. Byla jsem od dvou odpoledne až do sedmi večer na ledě a teď mě neuvěřitelně bolí dolní končetiny. Ale jsem dobrá,ani jednou jsem nespadla. Chvíli jsem hrála hokej (ehm,v mém případě je to parodie na hokej) ,ale toho jsem asi po půl hodině nechala. Starší sestra byla na ledě se svým klukem. Brácha při pohledu na ně předváděl zvracení. No,někdy jsem ho docela chápala :D

Já už vážně končím,jsem nebezpečně rozpovídaní ;)
Mějte se fanfárově,
Lalaith


Další má oblíbená písnička... ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama