16. února: Už dlouho slibuji další kapitolu, ale tentokrát už ji snad do konce měsíce opravdu přidám. Doufám.

A až o něco půjde,tak nám stejně o nic nepůjde...

15. února 2011 v 9:13 | Lalaith |  Myšlenky (ne)obyčejného blázna
 Nadpis je věta mé učitelky klavíru,kterou vyslovila při příležitosti koncertu a nadcházející soutěže. Soutěž je dnes a díky tomu jsem hezky doma v teplíčku a nemusim psát písemku z němčiny :D Z toho mám opravdu velkou radost,protože jsem se slovíčka nezvládla naučit (jako vždy).
 A teď k té soutěži. Samotnou mě to překvapilo,ale já se těším. Asi se učím ve všem vidět zábavu... Sice mám volné dopoledne,ale odpoledne bude na zbláznění. Moje kategorie (ve kterém jsem jediná) začíná v 13:30. Ale já tam musím být ve 12 hodin. Propána proč? Někdy tu učitelku vážně nechápu. Vyhlášení je až v 19 hodin,takže se ještě budu moc učit na zítřek. Mám obavy,že přijdu domů a padnu :) Brácha se se mnou odmítá bavit,protože on do školy šel. Blázen. Já mu to připomenu až bude on doma a já ve škole!


Držte mi palce,ať to zvládnu
                              Lalaith

P.S.: Nevíte proč jako téma na příští týden vyhrává sex? Na rasimus,který je teď nějak nevím co napsat a k sexu už nemám vůbec co říct...Hlasovala jsem pro cestování,takže si asi udělám svoje osobní téma :) Docela mě zajímají články,jestli vyhraje sex. To se zřejmě pobavím :)                                                                     
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama