16. února: Už dlouho slibuji další kapitolu, ale tentokrát už ji snad do konce měsíce opravdu přidám. Doufám.

Nový rok,nový blog

8. ledna 2011 v 20:47 | Lalaith |  Myšlenky (ne)obyčejného blázna
Vítejte na mém novém blogu!
Úvodem chci říct,že nevím,proč sem do nečeho,jako je blog vůbec šla,ale stalo se.:)
Nebudu se snažit mít co nejvíce SB. Doufám,že nikomu nebudu psát komentáře typu:,,Ahojky,obíhám."nebo,,Neber to jako reklamu,ale podívej se na můj blog:www.xxxxx.blog.cz." Chápu,že to ostatním blogerům vadí a mě taky,takže varuju,že podobné komentáře v nejlepším případě ignoruju nebo mažu.
Tento blog bude převážně o Narnii a fantasy obecně. Předem prosím,aby každý,kdo se sem zatoulá nekritizoval design blogu,ale já jsem na grafiku levá. Budu se snažit nekopírovat z jiných blogů,jejichž adminům to vadí. A když něco zkopíruj tak uvedu zdroj.
O mně vám toho řeknu pomálu. Mám tři sourozence,což je někdy na zbláznění. Mám starší sestru,mladší sestru a ještě jednoho bratra-dvojče. Je mi 13,ale nejsem úplně typická puberťačka. Nebo alespoň to tvrdí moje okolí. Chodím na gymnázium,do sekundy. Ráda hraji na klavír,fotím,kreslím,chodím do dramaťáku a mám spoustu dalších zálib.Miluju Letopisy Narnie a jiné fantasy. Díky fantazii unikám před (někdy krutou) realitou. Nesnáším matematiku (z té skoro propadám) a tu rašpli,co máme na zemák. Dál už se tady rozepisovat nebudu nebo vznikne dlouhý a nudný článek (i když to druhé už asi je).

Žijte blaze,Lalaith


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama